crasher1977@o2.pl

Aktualności UGKS SOKÓŁ

WYNIKI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

30.III.2006

W dniu 29 marca w Szkole Podstawowej w Zebrzydowicach odbył się turniej tenisa stołowego. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie: chłopcy zrzeszeni oraz niezrzeszeni. W pierwszej grupie zawodników zwyciężył Piotr Cebula przed Wojciechem Łosińskim oraz Tadeuszem  Brzeziną. Natomiast w kategorii chłopców niezrzeszonych najlepszy okazał się Michał Buryan, drugie miejsce zajął Jakub Szop natomiast trzecie miejsce wywalczył Franciszek Brzezina.

Porażka tenisistów Sokoła

24.II.2006

Rozpoczęła się rewanżowa runda rozgrywek III ligi tenisa stołowego. Pierwszy mecz niestety zakończył się porażką naszych tenisistów 7 – 3 z drużyną ze Skrzyszowa. Punkty dla naszego zespołu zdobyli Miklar Piotr, Ireneusz Kopiec oraz Giza Wojciech. W zespole wystąpili również Król Janusz oraz Łosiński Wojciech.

źródło: Stiven

Sokół na XIII miejscu

21.II.2006

Dobiegła końca pierwsza runda rozgrywek III ligi tenisa stołowego mężczyzn. Nasz zespół w gronie 13 zespołów zajmuje na półmetku rozgrywek 12 pozycję z dorobkiem 5 punktów. Drużyna występuje w składzie: Kopiec Ireneusz, Miklar Piotr, Giza Wojciech, Brzezina Tadeusz, Łosiński Wojciech, Cebula Piotr. Mamy nadzieję, że po drugiej rundzie rozgrywek nasz zespół poprawi swoją pozycję w tabeli.
Stiven/ UGKS Sokół

Udany start zawodników UGKS

21.II.2006

W dniu 11 lutego w Ustroniu odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar miasta Ustroń. W zawodach tych wzięła udział trójka naszych tenisistów z Sokoła. Wojciech Łosiński, Tadeusz Brzezina oraz Dawid Piguła. Najlepiej z tej trójki spisał się Wojtek, który zwyciężył w swojej kategorii wiekowej. Bardzo dobrze też spisał się Tadeusz Brzezina, który w bardzo silnej stawce zawodników zajął bardzo dobre IV miejsce. Z kolei Dawid Piguła zajął VI miejsce wśród niezrzeszonych chłopców z gimnazjum. Komplet wyników z turnieju jest dostępny pod adresem: http://www.sport.olzanet.pl/?act=wyd&id=8546
źródło: Stiven/ UGKS Sokół